СТАРТ ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ КОМПАНІЇ "ОСТРІВ ЯКОСТІ"!!!!!!!!!!!

1. Учасником Програми може стати кожен клієнт ОСТРІВ ЯКОСТІ.

2.  Дата початку участі в Програмі є дата реєстрації дисконтної картки у встановленому порядку – шляхом заповнення анкети – та здійснення одноразової покупки на суму не менше 1000грн.00коп.

3.  ОСТРІВ ЯКОСТІ має право використовувати персональні дані, вказані в анкеті, без права передачі третім особам, з метою підтримання ділових відносин з клієнтами згідно положення ЗУ «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010р.

4.  Учасники дисконтної програми гарантовано отримують знижку при пред’явленні дисконтної картки в мережі ОСТРІВ ЯКОСТІ.

5.  Розмір знижки відповідає сумі накопичення на картці:

·    від 1000,00грн -      -3%

·    від 5000,00грн -      -5%

·    від 10000,00грн -    -7%

·    від 25000,00грн -   -10%

6. Накопичення відбувається наступним чином: при розрахунку в мережі ОСТРІВ ЯКОСТІ клієнт пред’являє дисконтну картку і сума рахунку заноситься на баланс клієнта.

7. Знижка по дисконтній картці не надається якщо:

-  клієнт обслуговується по спеціальним акційним програмам мережі ОСТРІВ ЯКОСТІ

Знижки не сумуються

8. Дисконтна картка не є іменною і може бути передана іншій особі. Проте для отримання призів, подарунків, винагород в результаті розіграшів, такий приз/подарунок надається особі, на яку оформлено картку з обов’язковим пред’явленням документа, що засвідчує особу.

9. На одного клієнта можу бути оформлено одну дисконтну карту.

10. Для отримання знижки необхідно пред’явити дисконтну картку. В іншому випадку ОСТРІВ ЯКОСТІ може відмовити в отриманні знижки.

11. У випадку втрати дисконтної картки, вона може бути відновлена в мережі ОСТРІВ ЯКОСТІ при Вашому наступному відвідуванні. Для цього необхідно звернутись до менеджера ОСТРІВ ЯКОСТІ. Втрачена картка блокується і не може бути використана в мережі ОСТРІВ ЯКОСТІ.

12. Дисконтна картка є власністю ОСТРІВ ЯКОСТІ і може бути вилучена за рішенням компанії чи адміністрації магазину.

13. ОСТРІВ ЯКОСТІ залишає за собою право відмінити чи змінити всю Програму чи її частину в будь-який час з попереднім повідомлення про це чи без нього. ОСТРІВ ЯКОСТІ не несе відповідальності за будь-які втрати чи збитки, які виникли в результаті таких змін чи відмін.

14. Один (1) раз в 6 (шість) місяців клієнт зобов’язаний здійснити закуп по дисконтній картці. В іншому випадку картка може бути анульована.